KONST / Litografier / Färglitografier 17409213
nr 1740 9213
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 3 st, Oramade lösa blad. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 49x28 - 65x50 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:16:07
11/11 17:42:59
100 kr
17/11 19:11:07